All on four İmplant

Dişlerinizi kaybettiğinizde ortaya çıkan sorunları gidermek için implantlarla en iyi tedaviye odaklanıyoruz

All On Four İmplant Nedir?

All-on-Four, dental implantların mükemmel stabilitesini ve başarı oranını dental köprülerin rahatlığı ve gerçekçi estetiği ile birleştiren dental implantlara dayalı en son sistemdir. Bitişik doğal dişler tarafından desteklenen geleneksel köprülerin aksine, All-on-Four implant destekli tam sabit köprüler, çenede önceden belirlenmiş konumlara yerleştirilmiş sadece 4 implantla doğrudan desteklenir. Sonuç olarak, üstün güç, dayanıklılık ve estetiğe sahiptirler.

İmplant Tedavisinin Özellikleri Nelerdir?

İmplant eksik dişlerin tedavisinde kullanılan ve çene kemiğinin içine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır. Bu vidaların üzerine diş protezi yerleştirilir. All on Four tekniğinin en önemli özelliği dişsiz ağızlarda sabit protez yapmak için eskiden 6 yada 8 implanta gerek duyuldu. Şİmdi bu teknikle 4 implant üzerine sabit protez yapabiliyoruz. Burda implantı yerleştirdiğimiz yer ve pozisyonu önemli.

Sağlıklı bir gülümseme için

Bizimle iletişime geçin

All On Four İmplant Tekniği Kimlere Uygulanabilir?

All on 4 dental implant tekniği , şu anda takma diş takan veya tamamen dişsiz ağızlara uygulanabilir. Yaşın önemi yok ama diş implantı adaylarının sağlıklı olması gerekiyor. Sigara içmemesi bizim için avantajdır.

All on four İmplant Tedavisi Ne Kadar Sürer?

All-on-4 implant işleminin tamamlanması 2 ila 4 ay sürer. Genel sürece bir veya iki ay daha eklenebilecek ek diş hekimliğine ihtiyaç duyanlar için daha uzun sürebilir. Sürecin tam olarak ne kadar süreceğini öğrenmek isteyenler, daha detaylı bilgi için randevu almalıdır.

Neden Biz?

Uzman Ekip

Uygulamalar ustalaşmış düzeyde, bilimsel niteliği olan bakış açısıyla planlanmaktadır.

Özel Tasarım

Tıp, teknoloji ve sanatın harmanlanması ile idealimiz, doğal gülüşünüzü yeniden kazandırmaktır.

Erişilebilirlik

Haftanın 7 günü 24 saat uzman diş hekimlerimizle gülüşünüzün destekçisiyiz.

Güven

Maximum hijyen ve sterilizasyon ile kendinizi rahat ve güvende hissedebileceğiniz bir klinik ortamı oluşturduk. Hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığımız kliniğimizde memnuniyetiniz birinci önceliğimizdir.

Başarılar

21 Yıl

Tecrübe

4000 +

Gülümseyen Müşteri

1000 +

Başarılı Operasyon

Sağlıklı bir gülümseme için

Bizimle iletişime geçin